Mornar furiozan u Tivtu

kk mor igokkeea 19

U finalu crnogorskog šampionata u košarci, kao i prošle godine, igraće Mornar i Budućnost.

Nakon neizvjesnog meča u baru, Mornar je u revanšu polufinala sa Teodom posao završio lako i ubjedljivo o čemu svjedoči i rezultat:

Teodo - Mornar 63:91 (23:21, 11:31, 14:21, 15:19)

Tivat - Dvorana „Župa”. Sudije: Vojinović (Nikšić), Šundić (Podgorica), Kaluđerović (Herceg Novi).

Teodo: Damjanović, Đurišić 9 (4-4), Kusovac 6 (2-0), Vučurović 2, Stanojević 7 (4-2), Popović 13 (4-4), 13, (1-1), Radonjić 2 (2-2), Marojević 6 (2-2), Bakić (2-0), Kaluđerović (2-0), Sajin 5.

Mornar: Hadžibegović 9, Ćalić, Džons 17 (4-4), B. Radunović 19 (3-2), M. Radunović 2, Bakić 6, Ivanović, Pavić 2, Elis 20 (8-8), Vujošević, Mugoša 6 (2-1), Voker 10 (2-2).

Teodo je,kao i u Topolici  odlično počeo duel, dobio prvu četvrtinu 23:20, ali sje nakon toga na terenu postojao samo jedan tim – četa Đoršija Pavićevića.

U drugoj četvrtini Mornar je igrao furiozno I do poluvremena riješio pitanje pobjednika (51:34).

U drugom dijelu, Barani su odigrali rutinski a domaćin nije imao snage da okrene tok meča pa se do kraja samo postavljalopitanje s kolikom će razlikom gosti dobiti duel.