Nastavljena lijepa tradicija

ulicna trka

Zahvaljujući angažovanju opštinskog Društva pedagoga fizičke kulture, i ove godine je 24. novembra Topolica bila najveća “atletska staza” Crne Gore .

III ulična trka “Dan Opštine Bar” okupila je nekoliko stotina učesnika iz barskih vrtića i škola. Pod pokroviteljstvom Opštine Bar, ovom atletskom događaju logističku podršku dali su Sportsko-rekreativni centar Bar, Komunalne djelatnosti Bar, Kulturni centar Bar, Služba zaštite Opštine Bar, CB Bar, Dom zdravlja Bar, Folklorni ansambl “Rumija”, Foto-studio Petović, Sergej Zabiako, Kafe “Botićeli” i Kafe “Pingvin”, a sudili su članovi AK Mornar.

Plasmani po kategorijama od prvog do trećeg mjesta :
Vrtići – dječaci: Strahinja Ranitović, Enes Markoč, Mimad Asanović ;

djevojčice: Nađa Marsenić, Sofija Pejović, Bogdana Matić

Osnovne škole – pionirke:
I razred-Bogdana Đuranović “Blažo Jokov Orlandić” (BJO), Tara Peroč “Jugoslavija”, Nađa Kurpejović “Anto Đedović”
II razred-Petra Ražnatović “Anto Đedović”, Nađa Vujačić “Jugoslavija”, Elena Đonović “BJO” 1
III razred-Mia Šofranac “Anto Đedović”, Ena Dobrković “BJO”, Anđela Đurović “Jugoslavija”
IV razred- Mia Prelević, Maša Čuljković, Jovana Raketić “Anto Đedović”
V razred-Anabela Mijović “Anto Đedović”, Dejana Mašanović “BJO”, Lana Šušter “Meksiko”
VI razred- Nevena Tvrdišić “Jugoslavija”, Nada Pavićević “BJO”, Hana Šlaković ”Jugoslavija”
VII razred-Ana Pejaković “BJO”, Bogdana Mirković “BJO”, Jovana Ukšanović “Jugoslavija”
VIII razred-Lucija Milović, Marija Leković, Anastasija Kojić “BJO”
IX razred-Anastasia Pervova “Jugoslavija”, Zorana Radonjić ”BJO”, Andrea Matković “Jugoslavija”

Pioniri :
I razred-Alen Kolar “Srbija”, Filip Radonjić “Jugoslavija”, Anes Mokloč “Meksiko”
II razred-Bogdan Despotović “Jugoslavija”, Nemanja Durutović, Dimitrij Ivaščenko “BJO”
III razred-Andrija Golić ”Jugoslavija”, Dušan Laketić, Andrej Škipina “BJO”
IV razred-Mihailo Roćenović ”Jugoslavija”, Adnan Seidović , Ivan Černogolov “Srbija”
V razred-Strahinja Striković “Anto Đedović”, Petar Matić “Jugoslavija”, Miloš Laketić “BJO”
VI razred-Aldin Hajdarović, Ognjen Tripković “Jugoslavija”, Adnan Tiganj “Meksiko”
VII razred-Nikola Ljuljić, Mirsad Mehanović, Armin Kolar “Srbija”
VIII razred-Ognjen Vojvodić, Danilo Vujičić “BJO”, Mirza Ličina “Meksiko”
IX razred-Vojislav Jovanović “Jugoslavija”, Damir Pinčić “Srbija”, Danis Karastanović “Meksiko”

Srednje škole - juniorke:
I razred-Ksenija Dević Gimnazija “Niko Rolović”, Elena Sekulović, Kristina Perović Ekonomsko-ugostiteljska škola (EUS)
II razred-Sara Ratknić Gimnazija, Darinka Đuričković Srednja stručna škola (SSŠ), Kristina Tučević Gimnazija
III razred-Alma Useinović, Selma Ličina, Dženeta Tarnamiša EUS
IV razred-Miljana Potparić, Nikoleta Ljuljić Gimnazija, Jelena Rajković EUS

Juniori:
I razred-Đorđe Vlahović Gimnazija, Nikola Milošev EUS, Radoš Bjelić Gimnazija
II razred-Vlado Đurović, Ognjen Barać SSŠ, Ognjen Mandić Gimnazija
III razred-Danijel Maljević SSŠ, Dimitrij Kravčenko EUS, Matija Rajović Gimnazija
IV razred-Stefan Stojnić Gimnazija, Stefan Bajčeta SSŠ. Miloš Živković EUS

Seniori: Dragoljub Koprivica, Vlado Đurović, Ognjen Barać AK Mornar

Ekipni plasman:
Osnovne škole - pioniri: “Jugoslavija”, “Srbija”, “BJO”
Pionirke: “BJO”, “Anto Đedović”, “Jugoslavija”
Srednje škole - juniori: SSŠ, Gimnazija, EUS
Juniorke: Gimnazija, EUS, SSŠ

auto klime bakovic 1

opstina bar

allegra

Cerovo

turisticka organizacija bar

kalamper

stara carsija

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

ave tours

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar