Divna najbolja crnogorska teniserka U14

divna ratkovicU konkurenciji osam najboljih naših teniserki tog uzrasta sa rang liste TSCG, članica TK „Bar“ Divna Ratković je prošlog vikenda ubjedljivo osvojila završni Masters turnir za djevojčice u kategoriji do 14 godina u organizaciji Teniskog Saveza Crne Gore i TK „Bar“.

Divna je sa 2:0 u setovima savladala redom Andrijanu Stojanović (TK „Best“), Nađu Mrkić (TK „Masters“), Kristinu Božović ( TK „AS“), Anju Jovović ( TK „Dadex“ ) i u finalu opet Nađu Mrkić.

Osvajanjem ovog Mastersa, te državnog prvenstva i drugih turnira, dvanaestogodišnja Divna je na najbolji način kompletirala takmičarsku sezonu i potvrdila prvo mjesto na rang listi TSCG do 14 godina. Krajem godine očekuje je priznanje TSCG za najbolju teniserku u kategoriji do 12 i do 14 godina, jer je takmičarsku 2016. u obje kategorije završila na ubjedljivom prvom mjestu rang liste TSCG.