Odbojkašice Mrkojevića novu sezonu počinju od 19. septembra!

Prvi tim 

Početak sezone 2022/2023 zakazan je za 19.09.2022.godine.

Treninzi će se sprovoditi u fiskulturnoj sali u Starom Baru u terminima:

Ponedjeljak: 18:30 - 20:30
Srijeda: 18:30 - 20:30
Petak: 18:30 - 20:30

Mlađe kategorije

Prvi tim će ove godine nastupati u EPCG Prvoj ligi za odbojkašice koja počinje 15.10.2022.godine. Naša ekipa će u predstojećoj sezoni igrati u Grupi C sa "Lukom Bar II " i "Budvom".

“Kao i svih prethodnih godina, radićemo sa odbojkašicama koje su ponikle u našem klubu. Novca za ozbiljnije domete nema. Ulazimo u novu sezonu bez sponzora. Klub će se finansirati od mjesečnih članarina. Uslovi sale u kojim će se sprovoditi treninzi su minimalni, cijena je na nivou mnogo većih i ozbiljnijih sala širom Crne Gore. I ako suočeni sa ovim nedaćama, pokušaćemo da realizujemo programske aktivnosti planirane u novoj sezoni. Želio bih da da iskažem iskrenu zahvalnost roditeljima naših članova koji ovo omogućavaju. Nažalost, da bismo održali našu posvećenost dugogodišnjim članovima, a zbog nemogućnosti zakupljivanja dodatnih termina za treniranje, morali smo da se uzdržimo od pozivanja novih polaznika u novoj sezoni”, istakao je trener kluba, Elvir Bajramović.

 

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

Cerovo

turisticka organizacija bar

kalamper

stara carsija

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

AD Marina Logo

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

Logo MPF

tobar