
Bilo je malo kiše, ali...
Podsjećamo da je u toku zabrana paljenja vatre na otvorenom prostoru.
Apeluje se na građane da obrate pažnju , da ne bacaju opuške, šibice, staklene površine na travu i suvo lišće i da svojim ogovornim ponašanjem doprinesu zaštiti životne sredine i imovine od požara.



















