vg efiskal banner jedro

sut sinoc

Čitateljka piše...

Pod hitno, nažalost drugo ne funkcioniše, barikadom zatvoriti šetaliste i trg u Sutomoru.
“Pobise” nas na šetalištu sa autima i motorima, a turisti i domaćini nemoćni pred nesavjesnim vozačima.Gledala sam, da se momak nije refleksno bacio desno, motor bi ga pod punim gasom pokupio. I motociklisat ode, kao da se ništa nije desilo...
Policije nema, ili dodje kada je sve gotovo.
DONOSIOCI ODLUKA – REAGUJTE NA VRIJEME, NE KADA SE NEŠTO STRAŠNO DESI – piše čitateljka koja je sinoć doživjela traumu u Sutomoru.
Fotografija koju šalje sve govori!

Vijesti: OBALE