Protokolom o saradnji dogovoreno...

pol astra

Od sjutra zajedničke patrole policijskih službenika Uprave policije i kolega iz inostranstva.

Na osnovu Protokola o saradnji tokom turističke sezone 2025. godine, u okviru projekta "Sigurna turistička sezona", koji već 15 godina Uprava policije Crne Gore realizuje sa partnerima i policijskim organizacijama Republike Hrvatske, Republike Srbije,
Republike Sjeverne Makedonije, Republike Albanije, Italije, Kosova i Rumunije, od 1. jula do 1. septembra 2025. godine uniformisani policijski službenici i službenici kriminalističke policije iz ovih zemalja će raditi sa kolegama iz Crne Gore, kao vid podrške Regionalnom centru bezbjednosti „Jug“ i pripadajućim odjeljenjima bezbjednosti, u primorskim opštinama.
Na ovaj način, tokom trajanja ljetnje turističke sezone, u skladu sa Protokolom i unaprijed definisanom planu, zajedničkim patrolama sa službenicima Uprave policije, policijski službenici iz inostranstva biće podrška naporima crnogorske policije da obezbijedi stabilan bezbjednosni ambijent i ličnu i imovinsku sigurnost turista i građana Crne Gore, kao i svojim sugrađanima u informisanju i eventualnoj pomoći tokom njihovog boravka na crnogorskom primorju.
Kontakt sa ovim policijskim službenicima biće moguć putem poznatih i dostupnih brojeva Uprave policije i odjeljenja bezbednosti u primorskim opštinama (122).

auto klime bakovic 1

allegra

opstina bar

Cerovo

turisticka organizacija bar

vodovod bar

komunalno

regionalni vodovod novi

luka bar

barska plovidba

AD Marina Logo

stara carsija

reklama

ave tours

fpep vertical

Klime Baković

djokic

djokic

Logo MPF

tobar