Mornar lako s Ulcinjom

arhiva 4

Prema očekivanju i drugi ovosezonski duel Mornara i Ulcinja u Superligi bio je liše rezultatske neizvjesnosti.

Mornar je na svom terenu bio bolji od “komšija” za 34 poena a sveje bilo jasno već do poluvremena na kojemje razlika iznosila 17 poena.

U poslednjoj četvrtini razlika je u jednom trenutku dostigla i rekordnih 44 44 poena (93:49), ali je domaćin nakon toga povukao ručnu pa je tokom poslednjih tri minuta meča Ulcinj uspio da serijom 13-3ublaži poraz.

Mornar – Ulcinj 96:62 (21:11, 22:15, 31:18, 22:18)

Dvorana: SD Topolica, gledalaca oko 300. Sudije: Jokić, Savović, Kajević.

Mornar: Pavićević 8, Ćalić, Mićović 12, Nidam 13, Mijović 3, Pavić 14, Vujošević 2, Mugoša 9, Ross 14, Vranješ 9, Kostić 4, Luković 8.

Ulcinj: Latković 4, Šepard, Jovetić, Rame 7, Džaković 5, Ilić 11, Bošković 7, Nikčević, Milić 8, Đoković 7, Perović 5, Bjeletić 8.

Tabela: Budućnost 7-0, Sutjeska 5-2, Мornar 5-2, Lovćen 1947 3-4, Teodo 1-6, Ulcinj 0-7