stand seu

Naš grad je postao nezaobilazna tačka u krstarenjima.

Bar posjetiocima pruža nešto zaista jedintveno.

Brod “La Belle de l’Adriatique”, 111 metara dužine danas je doveo 148 putnika i 48 članova.

Atmosfera koja je dočekala putnike, upotpunjena narodnim igrama, delicijama od priganica i naravno izložbenim delom Klastera turizma i kreativne industrije Bara bila je nadahnjujuća za sve posjetioce. U okviru Klastera predstavila se i Srednje ekonomska-ugostiteljska škola sa rukotvorinama učenika koji su članovi Kluba kreativnih.

Turisti su imali priliku da vide potencijal široke lepeze turističke privrede, pogotovo kada se smisleno ukombinovala volja, vještina, umjeće, praktičnost i posvećenost radu naših učenika. Učenice Maša Kovačević, Anđela Bošković, Marta Krstić i Omeragić Selma su pokazale izuzetne komunikacijske vještine a Pepić Jasmin je pokazao zavidno znanje francuskog jezika.

Sve ovo potvrđuje da su vannastavne aktivnosti naše škole objedinile i upotpunile redovnu nastavu i pružile priliku učenicima da iskažu i pokažu svoje vještine.

Posljednje vijesti

Thumbnail Košarkaši Mornara plasirali su se u finale prvenstva Crne Gore.
Više u kategorijama: Sport  Info  Sport  Art  Info  

ViM BANER

Jedro 320x250

Alter Modus

AD Marina Logo

baneb reklama

JPMD 320

Luka Bar unutrašnji baner

regionalni vodovod novi

baneb jedro

caffee pizzeria garden

ave tours 1

Klime Baković

djokic

baner Adria

Logo MPF

tobar