stand seu

Naš grad je postao nezaobilazna tačka u krstarenjima.

Bar posjetiocima pruža nešto zaista jedintveno.

Brod “La Belle de l’Adriatique”, 111 metara dužine danas je doveo 148 putnika i 48 članova.

Atmosfera koja je dočekala putnike, upotpunjena narodnim igrama, delicijama od priganica i naravno izložbenim delom Klastera turizma i kreativne industrije Bara bila je nadahnjujuća za sve posjetioce. U okviru Klastera predstavila se i Srednje ekonomska-ugostiteljska škola sa rukotvorinama učenika koji su članovi Kluba kreativnih.

Turisti su imali priliku da vide potencijal široke lepeze turističke privrede, pogotovo kada se smisleno ukombinovala volja, vještina, umjeće, praktičnost i posvećenost radu naših učenika. Učenice Maša Kovačević, Anđela Bošković, Marta Krstić i Omeragić Selma su pokazale izuzetne komunikacijske vještine a Pepić Jasmin je pokazao zavidno znanje francuskog jezika.

Sve ovo potvrđuje da su vannastavne aktivnosti naše škole objedinile i upotpunile redovnu nastavu i pružile priliku učenicima da iskažu i pokažu svoje vještine.

ViM BANER

Jedro 320x250 

AD Marina Logo

baneb reklama

 

djokic

 baneb jedro

  optotim nova adresa 320

Klime Baković

ave tours 1


JPMD 320

Luka Bar unutrašnji baner

baner Adria

  baneb jedro

 

baneb reklama

 

djokic

 baneb jedro

regionalni vodovod novi

 Klime Baković


ave tours 1


Luka Bar unutrašnji baner

 

 

 

 

  Logo MPF

 tobar

 

Kolumnisti